ÖZDOĞA SU ARITMA SİSTEMLERİ

Minera markasıyla her ihtiyaca yönelik su arıtma sistemleri konusunda hizmet veren Öz Doğa Su Arıtma Sistemleri İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. dünya standartlarında en son arıtma teknolojilerini kullanarak kaliteli, güvenilir ve sağlıklı su elde edilmesini sağlayan su arıtma cihazları, su arıtma cihazı ekipmanları ve su arıtma sarf malzemeleri projelendirmesi, satışı, montajı konularında hizmet sunmaktadır.

Herhangi bir acil durumda yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren eksiksiz bir servis destek ekibimiz olduğunu bilerek çekinmeden
0216 540 81 10 numarasından arayabilir, Satış ve ya Teknik Servis ekibimize aklınızdaki soruları çekinmeden sorablirsiniz.

MİSYONUMUZ

Minera Su Arıtma olarak sektöre girdiğimiz ilk günden beri azmimiz ve kalite anlayışımız hiç değişmedi. Bu çıtayı daha da yükselterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Profesyonel çözüme yönelik tüm birikimimizle departmanlarımız her türlü arıtma probleminizde hizmetinizdedir.

VİZYONUMUZ

Minera Su Arıtma, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

HEDEFİMİZ

Tecrübeli kadromuzla sürekli gelişme hedefi…Kalite odaklı ve profesyonel çözümler üretmek ve uygulamak…İş teslimi konusunda verilen süreye aynen rivayet etmek…İnsana ve doğaya saygı ilkesi…